Szkolenia biznesowe we Wrocławiu

Szkolenia we Wroclawiu

Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. 

NIP: 6793095813
REGON: 122960576
biuro@szkoleniamaciolek.com
Wrocławska firma szkoleniowa – GenWhy

Szkolenia:

1. Szkolenie obsługa tzw. trudnego klienta

Szkolenie jest prowadzone w formie warsztatów. Uczestnicy podczas ćwiczeń rozwijają swoje umiejętności komunikowania się z klientem, rozwiązywania jego problemów oraz uczą się jak powinni zachować się w trudnych sytuacjach oraz jak sobie z nimi poradzić.

cena- 1190zł

2. Zarządzanie emocjami i stresem w biznesie

Szkolenie w dostępny sposób przedstawia metody i techniki radzenia sobie ze stresem. Celem naszego szkolenie nie jest jedynie nauka jak zwalczać objawy stresu tylko jak kształtować swoją wewnętrzną spójność i postawę w codziennym życiu.

cena- 1590zł

3. Parametryzacja w sprzedaży – zarządzanie liczbą we własnym planie sprzedaży

Szkolenie jest przeznaczone dla osób zajmujących się sprzedażą, dla menadżerów i przedstawicieli handlowych, którzy pracują z planem sprzedaży na parametrach chcąc jak najbardziej zwiększyć swój wynik sprzedaży. Podczas szkolenia Uczestnicy mają możliwość poznania podstawowych zasad zarządzania sprzedażą, poznają model pracy handlowca na podstawie koła zarządczego i dowiedzą się dlaczego warto i jakie zalety ma analizowanie danych sprzedażowych.

Centrum Szkoleń ROE 

Ruska 47/48a lok. 6
50-079 Wrocław
tel.: 71 335 20 90
tel.: 71 335 20 91
fax: 71 335 20 99
e-mail: szkolenia@csroe.pl

Szkolenia:

1. Podstawowe techniki sprzedaży

Szkolenie jest dedykowane do osób, które codziennie i czynnie zajmują się sprzedażą. Uczestnicy podczas szkolenia nabędą wiedze w zakresie odpowiedniego przygotowania się do spotkania z klientem, dowiedzą się jak rozpoznawać typ klienta i rozpoznawać jego potrzeby. Ponadto kursant nauczy się mówienie językiem korzyści i będzie umiał sobie radzić z obsługą tzw. Trudnego klienta.

cena- 570zł

2. Komunikacja jako narzędzie motywowania

Celem szkolenia jest poznanie zasad rozpoznawania i stosowania spectrum narzędzi motywacyjnych, nauka doboru odpowiednich narzędzi w zależności od indywidulanych potrzeb pracownika oraz doskonalenie umiejętności komunikowania się, która jest uznawana za bardzo ważne narzędzie motywacyjne.

cena- 570zł

MDDP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Akademia Biznesu spółka komandytowa
NIP: 7010088170
REGON: 141122981
anna.niedziolka@akademiamddp.pl
milena.bryszewska@akademiamddp.pl

Szkolenia:

1. Podstawy zarządzania projektami biznesowymi

Głównymi celami naszego szkolenie jest przede wszystkim podniesienie kompetencji Uczestników i zwiększenie ich efektywności w zakresie prowadzenia projektów, które są rozliczane na podstawie przedstawianych rezultatów czyli np.: od określania przyczyny i celu projektu przez planowanie, monitorowania, kontrolowanie aż do całkowitego zamknięcia i skończenia projektu.

cena- 1490zł

2. Zarządzanie zmianą w biznesie

Celem naszego szkolenia jest przekazania Uczestnikom umiejętności w zakresie zarządzania zmianą, a szczególnie poznanie podłoża psychologicznego a także narzędzi i metod, które służą do wykorzystania ich w tym procesie.

cena- 1490zł

Related posts