Szkolenia biznesowe w Poznaniu

Szkolenia w Poznaniu

Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. 

NIP: 6793095813
REGON: 122960576
biuro@szkoleniamaciolek.com
Poznańska firma szkoleniowa – GenWhy

Szkolenia:

1. Skuteczna selekcja i rekrutacja biznesowa

Szkolenie jest przygotowane przede wszystkim dla właścicieli średnich przedsiębiorstw, dla pracowników działu HR i dużych firm. Celem kursu jest wsparcie Uczestników w zadaniach rekrutacyjnych poprzez oparcie się na profesjonalnych narzędziach i wzorach postepowania w procesie rekrutacji wewnętrznej jak i zewnętrznej.

cena- 1290zł

2. Skuteczna rozmowa handlowa w biznesie

Szkolenie jest kierowane do kadry zajmującej się procesami sprzedażowymi, handlowców, którzy wymagają rozwinięcia i odświeżenia wiedzy na temat skutecznej rozmowy handlowej. Istotą takiej rozmowy jest jej pokierowanie w taki sposób żeby osoba odbierająca przekaz zdecydowała się nam zaufać i zrealizować nasze zamierzenie czyli np.: zakupiła produkt lub wybrała usługę.

3. Techniki przejmowania klientów konkurencji

Celem szkolenia jest nauczenie Uczestników analizowania poczynań konkurencji i wyciągania wniosków, które w przyszłości posłużą do przygotowania lepszej bardziej atrakcyjnej oferty. Będą potrafili sami zaplanować strategie przejęcia klienta konkurencji oraz będą przygotowani do rozmowy handlowej z klientem konkurencji.

 

Anspire   

Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
+48 503 555 353
biuro@anspire.pl

Szkolenia:

1. Negocjacje i techniki sprzedaży

Szkolenie, którego celem jest pozyskiwanie klientów i zwiększanie sprzedaży. Po zakończeniu szkolenia Uczestnik pozna efektywne i skuteczne metody negocjacji i sprzedaży, nauczy się mówić językiem korzyści, pozna różne style negocjacji oraz udoskonali swoje umiejętności związane ze sprzedażą telefoniczną.

cena- 1590zł

2. Zarządzanie czasem pracy

Po szkoleniu będziesz umiał właściwie zaplanować i zorganizować swój czas pracy. Skrócisz czas potrzebny na wykonanie różnych czynności, lepiej oddzielisz życie zawodowe od prywatnego oraz zadanie wykonywane przez Ciebie będą wykonywane lepiej, szybciej i skuteczniej. Ogólnie mówiąc jest to szkolenie ze skutecznej organizacji i efektywnego planowania.

cena- 1290zł

3. Obsługa reklamacji i szkolenie z technik radzenia sobie z trudnym klientem

Uczestnicy szkolenia otrzymają następujące korzyści: opanowanie zachowań, reakcji w sytuacjach konfliktowych, poprawianie relacji z obsługiwanymi klientami, podniesienie umiejętności skutecznego, asertywnego odpowiadanie na krytykę oraz zwiększenie motywacji do pracy z klientami reklamacyjnymi. To oczywiście tylko część korzyści, które otrzyma Uczestnik szkolenia.

 

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu           

Powstańców Wielkopolskich 5
61-895 Poznań
tel. 61 655 33 33
fax 61 655 32 27
rekrutacja-1stopien@wsb.poznan.pl

Szkolenia:

1. Kluczowe umiejętności negocjacyjne

Celem kursu jest przedstawienie Uczestnikom nowoczesnej wiedzy, niezbędnej w zarządzaniu firmą. Na szkoleniu Uczestnicy doskonalą kwalifikacje kierownicze, które są kluczowe w sprawnym kierowaniu zespołami. Po zakończenia kursu chętne osoby będą mogły uzyskać certyfikat Franklin University.

cena-494zł

2. Organizacja sprzedaży

Głównym celem szkolenia jest wprowadzenie Uczestników do zagadnień z zakresu procesu sprzedaży oraz jej organizacji w firmie. Po zakończeniu kursu Uczestnicy potrafią zastosować następujące reguły z zakresu: wiedzy o różnych typach kanałów sprzedaży, wiedzy o praktycznych wskaźnikach opisujących efektywne kanały sprzedaży i wiedzy o ewolucji kanałów sprzedaży i trendach.

cena-649zł

Related posts