Szkolenia biznesowe w Krakowie

Szkolenie w Krakowie

GenWhy 

ul. Św. Filipa 23/4
31-150 Kraków
NIP: 6793095813
REGON: 122960576
+48 608 667 938
biuro@szkoleniamaciolek.com

Szkolenia:

1. Pozyskiwanie nowego Klienta na zimnym rynku

Na szkolenie zapraszamy wszystkich pracowników, którzy w swojej firmie zajmują się pozyskiwaniem klienta za zimnym runku. Celem szkolenia jest nauczenie Uczestników praktycznych umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem na zimnym rynku oraz dowiedzą się w jaki sposób kreować potrzebę klienta.

cena- 1990zł

2.Podnoszenie efektywności pracy handlowca

Nasze szkolenie dedykujemy szczególnie osobą, które pracują w dziale sprzedaży, dziele obsługi klienta ale także przedstawicielem handlowym. Dzięki szkoleniu Uczestnicy nabędą praktyczne umiejętności, które przełożą się na zwiększenie wyników sprzedaży.

cena- 1990zł

3. Negocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazji

Szkolenie jest dedykowane dla osób, które przeprowadzają negocjacje biznesowe np.: podczas sprzedaży. Chcemy żeby uczestnicy kursu poznali metody przekonywania klientów do swoich opcji. Pokażemy jak rozmawiać z klientem żeby uzyskać od niego informacje, które później możemy wykorzystać żeby nakłonić go do zakupu oraz pokażemy jak „walczyć ceną”.

cena- 1190zł

4. Szkolenia efektywne biznesowo – jak to osiągnąć?

Szkolenie jest przeznaczone dla menadżerów działów szkoleń, kierowników działu HR, działu rozwoju pracowników i trenerów, którzy są odpowiedzialni za tworzenie programów szkoleniowych. Głównym celem tego szkolenia jest przedstawienie nowoczesnego podejścia do zarządzenia szkoleniami HR w firmie/organizacji.

cena- 1190zł

BERNDSON sp. z o.o.   

Dobrego Pasterza 104
31-416 Kraków
tel: +48 12 633 0099
tel: +48 733 142 586
tel: +48 504 963 889
szkolenia@berndson.com

Szkolenia:

1. Zaawansowane negocjacje zakupowe

Po zakończeniu szkolenia Uczestnicy wzmocnią poczucie pewności siebie podczas trwania negocjacji. Uczestnik pozna metody i techniki oraz nauczy się planować strategie do prowadzenia negocjacji. Kurs poszerza wachlarz zachowań Uczestników podczas negocjacji oraz uczy mądrego i dynamicznego zachowania własnego jak zachowania i reakcji „drugiej strony”.

cena- 2370zł

2. Planowanie sprzedaży

Planowanie sprzedaży- nikt nie lubi tego robić dlatego przygotowaliśmy specjalny program szkoleniowy, który ułatwi i usprawni sporządzanie planów sprzedaży. Naszym celem jest zaprezentowanie sposobów i metod profesjonalnego planowania i prognozowania sprzedaży. Odpowiednie zaplanowanie sprzedaży pozwoli na wywołanie zmiany zachowań, przyzwyczajeń i sposobów pracy handlowców i kanału sprzedaży.

cena- 1970zł

3. Perswazja, argumentacja i wywieranie wpływu

Podczas szkolenia, które jest prowadzone w sposób warsztatów pokażemy Ci w jaki sposób możesz wykorzystać wiedzę z zakresu komunikacji, coachingu i sprzedaży aby efektywnie wywierać wpływ na innych w sferze zawodowej lub osobistej. Jedną z osób, liderów biznesu posiadali coś co można nazwać „polem wypaczania rzeczywistości” był Steve Jobs. Niektóre osoby posiadają charyzmę i nie musza stosować manipulacji żeby odnosić niezwykłe sukcesy w relacjach społecznych i biznesowych.

cena- 1370zł

 

AVENHANSEN- Biuro handlowe w Krakowie

Podłącze 31
30-218 Kraków
tel: 12 399 41 90
tel: 12 399 41 91
tel: 12 399 41 92
fax: 12 383 23 45
krakow@avenhansen.pl

Szkolenia:

1. Komunikacja telefoniczna w budowaniu długotrwałych relacji z Klientem

Szkolenie dedykujemy osobą, które chcą doskonalić umiejętności związane z komunikacją telefoniczną w sytuacjach zawodowych. Celem szkolenia jest przekazanie i przećwiczenie umiejętności efektywnej komunikacji przez telefon. Jest on jednym z najczęściej wykorzystywanych środków komunikacji z klientem, który posiada swoje zalety ale także pewne ograniczenia.

cena- 1480zł

2. Sztuka prezentacji i autoprezentacji biznesowych- wystąpienia publiczne

Celem szkolenia ze „sztuki prezentacji i autoprezentacji biznesowej” jest rozwinięcie umiejętności autoprezentacyjnych podczas wystąpień. Ponadto Uczestnik rozwinie swoje umiejętności z zakresu profesjonalnego przygotowania prezentacji/ przemówień, pozna metody wzbudzania i podtrzymywania zainteresowania słuchaczy.

Related posts