Opinie o Maciołek&Wspólnicy

Maciołek&Wspólnicy firma szkoleniowa

Pierwszy raz miałam okazję brać w szkoleniach organizowanych przez firmę Maciołek&Wspólnicy ale z całą pewnością nie był to raz ostan! Mogę mówić o tej frmie w samym superlatywach: profesjonalizm, innowacyjne podejście do tematu, rzetelne traktowanie swoich obowiązków i, przede wszystkim, ciekawe, urozmaicone, innowacyjne szkolenie, podczas którego dowiedziałam się wielu naprawdę cennych rzeczy. Polecam go gorąco.

Aldona Dajek-Konieczna

Brałem udział w szkoleniu pod tytułem “Obsługa trudnego klienta” i muszę przyznać, że dowiedziałem się tutaj wielu naprawdę ciekawych rzeczy(z początku sam byłem sceptyczny). Polecam firmę Maciołek&Wspólnicy.

Aleksander Wojciechowski

Mam “na koncie” już trzy szkolenia organizowane przez Maciołek&Wspólnicy i każde z nich było prawdziwą skarbnicą wiedzy. Firma korzysta z najnowocześniejszych technologii oraz jej “na czasie” jeżeli chodzi o trendy w szkoleniach biznesowych na świecie- to widać. W rezultacie przebytych kursów udało mi się znacząco pogłębić i zmodyfikować posiadaną wiedzę a także dowiedzieć się wielu rzeczy całkiem nowych. Moja ocena: 10 na 10.

Leszek Broniewski

Przeszłam szkolenie “AC/DC jako metoda oceny kompetencji i potencjału pracowników” a wcześniej także “Skuteczna selekcja i rekrutacja”. Prowadzę firmę zajmującą się HR-em, w dużej części sama odpowiadam za rekrutację pracowników dla innych firm, i muszę powiedzieć, że oba z kursów, które ukończyłam, znacząco pomogły mi rozwinąć zarówno moją wiedzę, jak i umiejętności praktyczne. Widzę teraz więcej, mniej czasu zajmuje mi dokonanie oceny potencjalnego pracownika i potrafię rozwiązywać te sytuację, w których wcześniej miałam wątpliwości. Polecam szkolenia z zakresu HR prowadzone przez firmy Maciołek i Wspólnicy

Anna Maciantowicz

Moje wrażenie po współpracy z firmą Maciołek&Wspólnicy? Wysyłam tutaj moich pracowników od dłuższego czasu i widzę, w jaki sposób nabyta podczas tych szkoleń wiedza przyczynia się do bardziej efektywnego funkcjonowania mojego przedsiębiorstwa. Nie wiem, jak bezpośrednio wyglądają te szkolenia, ale po wynikach prowadzonej przeze mnie firmy wnioskuję, że są naprawdę skuteczne(potwierdzają to opinie moich pracowników, którzy przechodzili kursy prowadzone przez firmę Maciołek&Wspólnicy). Myślę więc, że z czysytm sumieniem mogę polecić tę firmę szkoleniową jako rzetelną, skuteczną i profesjonalną.

Roman Witek

Pełen profesjonalizm, ciekawe, innowacyjne szkolenia a także wiele pożytecznych wniosków. To moje wrażenia po szkoleniu “Obsługa trudnego klienta”. Polecam firmę Maciołek&Wspólnicy

Aleksandra Witkiewicz

Z początku byłem sceptyczny, ale poziom szkolenia oraz wnioski, jakie mogłem po nim wyciągnać, całkowicie rozwiały moje obawy. Maciołek&Wspołnicy to naprawdę profesjonalna, rzetelna i nowoczesna firma szkoleniowa, prowadząca innowacyjne kursu w trakcie których NAPRAWDĘ można znacząco poszerzyć swoją wiezdzę teoerytczną a także nabyć nowych umiejętności praktycznych. Polecam i na pewno sam jeszcze niejednokrotnie skorzystam z usług tej firmy.

Radosław Woźniak

Zobacz wiele więcej informacji i opinii o firmie szkoleniowej Maciołek&Wspólnicy na: Opinie Maciołek&Wspólnicy

Related posts